شرکت اکسیر گستر رازی
تامین کننده انواع اسانس های پودری و روغنی

اسانس‌ها را می‌توان یکی از مواد با ارزش و خوشبو دانست که دارای خواص و ویژگی‌های زیادی هستند. از این‌ رو در بین افراد مختلف محبوبیت بسیار بالایی دارند. از اسانس‌ها برای مقاصد گوناگونی استفاده می‌کنند. همین تنوع بالا کاربردهای اسانس‌های بوده که باعث رونق گرفتن بازار خرید و فروش اسانس شده است. اما آیا شما با اصول خرید اسانس آشنا هستید؟

آیا می‌دانید چه نکاتی را باید قبل از خرید رعایت کنید؟ اصلا می‌دانید یک اسانس باکیفیت را از کجا می‌توانید تهیه کنید؟ ما در این اینجا همه چیزهایی که می‌خواهید بدانید را به شما می‌گوییم.

شاید شما هم دوست داشته باشید بدانید که اسانس چیست؟ اسانس در واقع یک واژه فرانسوی بوده و معنای لغوی آن عصاره و یا محلولی غلیظ و آب‌ گریز است. یکی از ویژگی‌های اسانس‌ ها، فرار بودن آن‌ ها است. بدین معنی که اگر در معرض هوا قرار بگیرند، به‌ سرعت تبخیر می‌شوند.

از همین رو به اسانس‌ ها، مایع‌ های روغنی فرار نیز می‌گویند. اسانس‌ ها را می‌ توان به‌ صورت متابولیک و از روش‌ های مختلفی توسط گیاهان به دست آورد. از آنجایی‌ که اسانس‌ ها کاربردهای گوناگونی در صنعت دارند، بازار خرید و فروش آن‌ ها بسیار داغ است.

 

بعضی از محصولات مهم ما

بهترین کیفیت را میتوانید با محصولات ما داشته باشید.

دنیایی عطراگین، آرامبخش و دلپذیر را با اسانس ها تجربه کنید.

برای آگاهی از خواص، دریافت قیمت و خرید اسانس با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.